Ветерани АТО, кікбоксери та поети об’єднались заради єдиної мети

У Полтаві провели спортивний турнір, який присвятили пам’яті бійців загону спецпризначення «Азов», які загинули у Широкинській операції на Донеччині чотири роки тому.

Їх позивні були «Сіф» та «Брат». Тоді, у лютому 2015-го, під селом  Широкиним від осколкових поранень, серед десятків інших, загинули два юних полтавця – Антон Грицай та Дмитро Коряк.

Широкинська операція – це, власне, протистояння між російськими терористами та українськими силовиками за контроль у селищі Широкине Донецького району. Бої за позицію тривали майже рік. Врешті, через значні людські втрати сепаратисти відступили. Так Маріуполь опинився у безпеці.

Анатолій Шиян, голова Полтавського обласного осередку ПП «Національний корпус»

- Цей вечір пам’яті присвячений саме цим хлопцям, ми запросили батьків, ми запросили їх родичів.

Аби згадати полеглих героїв, організатори, активісти обласного осередку «Національний корпус» та спортсмени Полтавського клубу «Гепард» влаштували турнір за участі найсильніших бійців з кікбоксингу та бірманського боксу (летхвею). 

Олег Коваленко, віце-президент Всеукраїнської федерації традиційного боксу М’янми Летхвей

- Ми вирішили зробити це для молоді, громадськості. Аби замислились, що у нас, наприколад, все добре, проходять змагання, а ще десь йде війна, гинуть молоді хлопці, які обрали такий шлях - захищати Батьківщину.

На турнір запросили батьків загиблих «азовців», ветеранів АТО, бійців добровольчого батальйону «Донбас», молодих спортсменів та шанувальників бойових мистецтв з Києва, Миргорода, Кременчука, Полтави. Окрім змагань, організували фотовиставку та навіть почитали поезії на патріотичну тематику.

Юлія Кононенко, поетеса

- Особисто для мене це надзвичайно важлива подія, і це змога вклонитися батькам хлопців, які не повернулися. І говорити про те, що у будь-якому випадку життя продовжується, і нам завжди є заради чого жити, незважаючи на всі трагедії.

Захід планують зробити щорічним.

Стрічка новин