Монетизовані субсидії пенсіонери отримають з 4 березня, решта - з 12-го

Монетизовані субсидії пенсіонери отримають з 4 березня, решта - з 12-го

Виплату монетизованих субсидій пенсіонерам розпочнуть 4 березня. А решті громадян, які мають на них право, зможуть отримати ці кошти в Ощадбанку з 12 березня.

Про це заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева на нараді щодо індексації пенсій за участю Президента Петра Порошенка та уряду, повідомляє Укрінформ.

"Ми перший етап монетизації субсидій пройшли успішно. З сьогоднішнього дня розпочинається друк інформаційних повідомлень, які Укрпошта почне розносити практично через декілька днів. Виплати по Пенсійному фонду розпочнуться з 4 березня - одночасно з пенсійними виплатами їм видадуть ці кошти. Так само (монетизовані субсидії - ред.) будуть перераховані на банки, і з 12 березня люди, які не є пенсіонерами, у віддіденнях Ощадбанку при пред'явленні паспорта та ідентифікаційного номера зможуть отримати кошти для проплати за житлово-комунальні послуги в готівковому варіанті", - сказав Андрій Рева.

Міністр додав, що перший етап монетизації субсидій був одним із найскладніших, тому що треба було виконати підготовчу роботу в межах усієї країни, але на сьогодні його завершено.

Стрічка новин