Палаючі крамниці

Масштабна пожежа сталася 24 лютого в Київському районі міста

На вулиці Зіньківській горів торгівельний комплекс. Зокрема, палали два магазини: «Лідер взуття» та «Єва». Рятувальники, котрі приїхали на місце події, зупинили перекидання вогню на автостанцію №3, яка знаходиться в одному приміщенні з магазинами. Загалом, вогнем знищено 270 квадратних метрів – це торгівельне обладнання та сам товар. Постраждалих немає. Загасити пожежу вдалось майже за 3 години. Її причину наразі з’ясовують.

Алла, очевидиця пожежі 

- Стало тріщати, провід. Я говорю: дим пішов, швидко викликайте. Охоронець побіг телефонувати. Ми самі своїми силами почали забирати холодильники, спасали товар. Проте не все, там ще залишилось.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікації з громадськістю ГУ ДСНС в області

- До ліквідації надзвичайної події було задіяно 11 одиниць техніки та 39 чоловік особового складу. У зв’язку з сильним задимленням рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання. Повністю ліквідовано о 21:17 годині. На даний час проводиться чергування одного нашого пожежного автомобіля на місці події. Адже велика кількість була там матеріалів, і тому проводиться таке чергування наших рятувальників.

Стрічка новин