На Полтавщині надзвичайники перевірятимуть ОДА, РДА і міські ради

На Полтавщині надзвичайники перевірятимуть ОДА, РДА і міські ради

За результатами перевірки визначать проблемні питання у регіоні та рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.

Командно-штабні навчання, тренування особового складу, інвентаризація захисних споруд, налагодження роботи системи оповіщення – все це відбуватиметься в ході контрольної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб області.

Почали з  Полтавської облдержадміністрації. Члени комісії перевірятимуть стан усунення недоліків, які виявили минулого року. Перевірятимуть також  Гадяцьку, Зіньківську, Кобеляцьку, Пирятинську райдержадміністрації, виконавчі комітети Полтавської, Горішньоплавнівської, Гадяцької, Зіньківської, Кобеляцької, Пирятинської міських рад та інші органи виконавчої влади й місцевого самоврядування.

За словами заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслана Білошицького, основна мета перевірки – це усунення недоліків, що виявили минулого року. 

"Цього року в Україні виникло 28 надзвичайних ситуацій, в яких загинуло 34 людини. Минулого року зафіксували 128 надзвичайних ситуацій різного рівня. Найбільше втрат на пожежах і в ДТП. Хочу закцентувати увагу всіх керівників на важливості та актуальності цієї перевірки, а також прошу  сприяти роботі нашої комісії", – зазначив Руслан Білошицький.

Крім того, перевірятимуть і діяльність аварійно-рятувальних служб, регіональних та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, місцеву та добровільну пожежні охорони. За результатами перевірки визначать проблемні питання у регіоні та рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.

Контрольна перевірка в регіоні триватиме з 25 лютого  по 7 березня.

Стрічка новин