Чому навіть довгий сон не рятує від втоми

Чому навіть довгий сон не рятує від втоми

Науковці пояснили, чому тривалий сон не завжди приносить енергію і як це змінити. 

Американські учені пояснили, чому чимало людей вранці прокидаються вже втомленими, хоча можуть спати доволі довго. Виявилося, що скільки б ви не спали, однак рівень енергії може не змінюватися, якщо у вас є не надто хороші звички.

Однією із найпоширеніших причин з висипанням є сидячий спосіб життя. Саме тому навіть достатня кількість сну не приносить ні бадьорості, ні відчуття щастя. Тому, щоб нівелювати цей вплив, медики радять активніше займатися спортом, відвідувати тренажерні зали та намагатися більше рухатись. Навіть вечірня прогулянка на свіжому повітрі допоможе краще виспатися.

Також не менш вагомим фактором є харчування. Краще відмовитися від кави пообіді та обмежуватися двома горнятами напоїв з кофеїном у день. А чудовим варіантом заміни традиційного ранкового напою може бути зелений час.

Не варто забувати і про напругу та стрес, які негативно впливають не лише на сон, а й на загальне самопочуття. Тому не дивно, що велика кількість складних завдань та життєвих ситуації не лише не "лікується" сном, а й може викликати безсоння.

Стрічка новин