У Полтавській ОДА провели обшук

За словами охоронців, детективи Національного антикорупційного бюро розслідувань з п'ятої ранку проводили слідчі дії у кабінеті Полтавського губернатора Валерія Головка, далі – у його першого заступника Андрія Пісоцького

НАБУ на своїй сторінці у Фейсбук повідомили: слідчі дії проводяться за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовими особами Полтавської ОДА. Обшук проводився за зачиненими дверима, журналістів в кабінет так і не впустили. Андрія Пісоцького на робочому місці не було, мобільний телефон також був вимкнений. 

Тетяна Храмова, помічник першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького

- А чому його немає у робочий час у кабінеті?

- Я не вповноважена відповідати на ваші запитання.

В офіційному ж листі від прес-служби Полтавської ОДА зазначається: очільник області Валерій Головко сьогодні – на робочому місці. Його перший заступник Андрій Пісоцький – також.

Валерій Головко прокоментував обшук так:

Так, сьогодні у адміністрації проводяться обшуки. Але це лише політичні провокації з боку наших опонентів. Дехто ніяк не може прийняти, що нам повністю вдалося виключити з нашої роботи політичний компонент. Це вже не перша спроба знову розпочати в регіоні якісь міжусобиці. Але я попереджаю, що все це - марна справа. Розхитати Полтавщину та країну перед президентськими виборами не вийде.

Наразі невідомо, чи відбувались затримання чиновників. 

прес-служба НАБУ

- Як будуть відбуватися події? Хтось затриманий? Де міра запобіжного заходу, щоб ми розуміли, в Полтаві, в Києві?

- Ваші питання влучні і поставлені професійним чином. Але наразі вся інформація, яка оприлюднена, – це все, що ми можемо зараз сказати з огляду на необхідність збереження таємниці слідства.

Стрічка новин