На Полтавщині водій встановив "антирекорд"

Фото: Alexander Chistoff
Фото: Alexander Chistoff

Загальна маса автомобіля становила більше 60 тон (при допустимій 40 т).  Порушнику нарахували плату за перевищення допустимих вагових обмежень в еквіваленті 49 875 грн.

21 лютого на ваговому комплексі у с. Млини Лохвицького району (автодорога Р-60, Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, 172 км) до роботи крім представників Лохвицької РДА долучилися депутати місцевої ради, громадські активісти, представники різних політичних сил, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, спілок тощо. 

Зважування здійснювали у двох напрямках. Не дивлячись на те, що законодавчо не врегульовано покарання за відмову водія від проходження вагового контролю, жоден керманич не зміг відмовитися від проведення зважування під переконливим "тиском" такої громади. 

"За один день працівниками Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області задокументовано 5 порушень. Встановлено і черговий "антирекорд". Загальна маса автомобіля становила більше 60 тон (при допустимій 40 т), порушнику нарахована плати за перевищення допустимих вагових обмежень у еквіваленті 49 875 грн", - йдеться у повідомленні Управління.

Загалом, за цей день порушникам нарахували штрафних санкцій у еквіваленті на суму більше 160 тисяч гривень. 

Стрічка новин