До Козельщини завітав народний депутат України Артем Вітко

Він поспілкувався з людьми. З'ясував їхні головні проблеми та разом з громадою обговорив шляхи їх вирішення.

Світлана Плескач проживає у селі Висока Вакулівка. Цього дня вона приїхала до районного центру на зустріч з народним депутатом Артемом Вітко. Жінка – єдиний перевізник у Козельщинському районі. На її балансі – 5 автобусів. Проте всі вони – в неналежному стані. 

Світлана Плескач, перевізник

- Ми обслуговуємо у нашому районі чотири рейса. Це такі як Калашники-Кременчук, Задовка-Кременчук, Галещина-Кременчук і Говтва-Кременчук. Ці автобуси в мене з 2006 року. Враховуючи їх експлуатацію та так, як погані дороги, вони потребують оновлення. 

Порадила перевізниці звернутись за допомогою до нардепа Високовакулівська сільський голова Світлана Лавренко. З Артемом Вітком вона знайома особисто. 

Світлана Лавренко, сільський голова с.Висока Вакулівка 

- Артем Вітко був у нас 28 липня на дні села. Він приїжджав до нас зі своєю командою. Ми його запрошували. Спілкувався він з людьми, надавав консультаціїї. 

На питання, які турбують Козельщинську громаду, Артем Вітко грунтовно відповів під час свого річного звіту. Також він доповів людям про результати своєї роботи у Верховній Раді. 

Артем Вітко обраний головою підкомітету з питань соціальної політики, агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Серед його законодавчих ініціатив, зокрема:

- засудження політичних репресій РФ

- аграрна політика 

- захист прав дитини

- захист селян

- захист ветеранів АТО

- захист сімейних цінностей

- охорона здоров'я громадян

- фахова передвища освіта

- боротьба з корупцією

- створення робочих місць 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Дуже гарний край, друзі. Мені дуже сподобався місцевий жіночий монастир, який я сьогодні відвідав. Дуже сподобались люди. Дуже цікаві люди і дуже жвава дискусія. Але, друзі, вважаю, що мають розвиватись всі ці території. Підтримаю, щоб люди не їхали до Києва, не шукали кращої долі, не їхали до Польщі, а розвивалися тут.

Перевізник Світлана Плескач також залишилась задоволеною зустріччю з народним обранцем Артемом Вітком. Вона залишила свій запит з проханням надати їй допомогу в отриманні кредиту. 

Світлана Плескач, перевізник 

- Я його побачила, як серйозну людину, чогось він мені вселяє довіру, і так само – громаді. 

Стрічка новин