Навесні з'являться скульптури Гоголю та Пушкіну

Стоятимуть вони на перехресті вулиць, які носять імена класиків. Бронзові фігури вітатимуть туристів на центральному вході «Premier Hotel Palazzo». Представили новий туристичний проект «Гоголь – Пушкін – Котляревський» у Всесвітній день екскурсовода.

Біля готелю збираються екскурсоводи та представники галузі культури. На порозі їх зустрічають актори. Вони грають класиків літератури - Пушкіна, Гоголя та Котляревського. Самі фігури вже виготовлені. Їх висота - 2 метри. Поки що їх зображують актори. Працював над ними львівський скульптор Володимир Цісарик. Заклад знаходиться на розі вулиць Пушкіна та Гоголя.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА 

- Турист зможе прийти та відвідати це. Ідучи з Іванової гори і побувавши на садибі Івана Петровича Котляревського, турист зможе у цьому закладі харчування ознайомитись з кухнею, яка викладена в «Енеїді». Цього ще у нас не було.

Ідея подарувати місту та туристам бронзові скульптури належить директорці готелю. Олена Шуліка наголошує - це будуть пам’ятники, біля яких можна фотографуватись. Олександр Сергійович Пушкін тримає «Енеїду» в руках і схиляє капелюха перед Миколою Васильовичем. Останній з горнятком кави запрошує гостей зайти у заклад харчування. Меню тут - відповідне.

Олена Шуліка, директорка готелю «Premier Hotel Palazzo» 

- У нас меню уже пів року відкривається з епіграфом Котляревського. І в нас є і галушки, але ми трохи граємося. Вони в нас з лісовими грибами. Вони в нас з в'яленими томатами. В нас вареники з юшкою у шпинаті, у нас гоголівська котлета.

Урочисто відкривати бронзові скульптури будуть 1 квітня, у день відзначення 210-ї річниці від Дня народження Миколи Гоголя. 

Стрічка новин