"Стоп-інфаркт": у Кременчуці безкоштовно провели 216 коронарографій та 135 тестувань

"Стоп-інфаркт": у Кременчуці безкоштовно провели 216 коронарографій та 135 тестувань

За час дії програми, кременчуцьким кардіологам вдалося значно зменшити показники смертності від інфарктів.

У 2017 році в Кременчуці запровадили міську програму "Стоп Інфаркт", спрямовану на допомогу жителям Кременчука, які хворі на серцеві недуги.

За інформацією прес-служби Кременчуцької міської ради, її прийняття збільшило доступність кременчужан до високотехнологічної медичної допомоги при захворюванні на інфаркт міокарду – коронарографії та стентування. За час дії програми, кременчуцьким кардіологам вдалося значно зменшити показники смертності від інфарктів.

У рамках програми "Стоп-інфаркт" для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії. Кошти на ці цілі виділяють з міського бюджету. У 2017 році на фінансування програми з бюджету міста  було виділено 2 млн 200 тисяч гривень, що дозволило провести 84 коронарографій та 48 стентувань, у –  2018 році –  3 млн  гривень, за ці кошти проведено 132 коронарографії, 87 стентувань. Загалом за час дії програми проведено 216 коронарографій та 135 стентувань і використано 5 млн 200 тис. грн. міського бюджету.

Це врятувало життя багатьох жителів Кременчука з таким грізним захворюванням і знизило смертність від нього на третину. Окрім цього, згідно з зазначеною програмою, хворі на інфаркт міокарду в перший день госпіталізації отримували медикаментозне забезпечення коштом міського бюджету.

Нагадаємо, в Гадячі активно діють послуги телемедицини.

Стрічка новин