Прокуратура Полтавщини вимагає сплатити перевізника штраф

Прокуратура Полтавщини вимагає сплатити перевізника штраф

Перевізнику нараховано плату за проїзд в сумі майже 16 тисяч гривень.

Установлено, що за результатами документального габаритно-вагового контролю транспортного засобу працівники Укртрансбезпеки виявили факт перевезення великоваговим транспортним засобом вантажу із перевищенням вагових параметрів, визначених Правилами дорожнього руху України, без відповідного дозволу, виданого Державтоінспекцією, або документа про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів.

Перевізнику нараховано плату за проїзд в сумі майже 16 тисяч гривень.

Поряд із цим з’ясували, що перевізником вказана сума за проїзд в добровільному порядку і в установлені законодавством строки не сплачена, а тому вона набула статусу заборгованості перед Державним бюджетом України.

У прокуратурі подали позовну заяву до суду про стягнення з перевізника майже 16 тисяч грн плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом, вагові та/або габаритні параметри якого перевищують нормативні вимоги.

Нині в  суді відкрили провадження у справі. Судовий розгляд триває, повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин