На Полтавщині зіпсували білборди народного депутата України Артема Вітка

Невідомі наполовину обірвали їх на щитах у різних районах Карлівки. Представники нардепа стверджують, що на них здійснює тиск ПАТ «Полтавагаз»

Ось такі білборди народний депутат України Артем Вітко розмістив по Полтавській області. На них він закликає людей приєднатися до ініціативи та разом подолати свавілля ТОВ «Полтавагаз збут». Проте, за декілька годин вони мали вже зовсім інший вигляд. Один з білбордів розміщений у центрі Карлівки. Хто ж його пошкодив, карлівчани не знають.

- Не знаєте, хто ось там білборд зірвав?

- Не в курсі, не наша служба, це точно.

- Та нє, не бачила. Я звідти йду. Йдеш, під ноги дивишся, а не по бокам. Хоть би не впасти. 

- Ні, не бачила. Чесно кажучи, сильно увагу не звертаю на це.

На виїзді з Карлівки – ще один, такий самий пошкоджений білборд. Тут нам вдалось з'ясувати: їх все ж таки не вітром здуло. 

- А яка драбина стояла? Хто тут був?

- Залізна, чоловік якийсь заліз. Аби знати, що потрібно дивитись, то дивились би.

Помічники Артема Вітка певні: це – справа рук представників «Полтавагазу».

Тетяна Білан, виконавчий директор ГО «Об’єднання «Народний захисник» 

- Після того, як наш депутат-захисник виступив на захист людей, які потерпають від свавілля «Полтавагаз збут», ми постійно відчуваємо тиск з боку газовиків. Спочатку в нашу приймальню навідалась телегрупа «Контакт», яка на дві третини належить «Полтавагаз». Вони чинили провокації і вели зйомку прихованою камерою. Потім обдерли борди, на яких Артем Леонідович закликає людей об'єднатися та захистити дитячі заклади від нахабних газовиків. Ми щоденно отримуємо дуже багато звернень щодо нахабних дій цього газового монополіста.

Подібні правопорушення підпадають під ознаки статті 194 Кримінального кодексу України умисне знищення або пошкодження майна і караються виправними роботами, або позбавленням волі на строк до трьох років. Народний депутат України Артем Вітко вже звернувся з відповідною заявою до правоохоронних органів.

Стрічка новин