У Полтаві проходить дитячий спортивний чемпіонат з BeyBlade

У Полтаві проходить дитячий спортивний чемпіонат з BeyBlade

Змагання відбуваються кожної суботи. Координують захід та судять гравців інструктори з досвідом роботи з дітьми. Одноденні турніри складаються з трьох турів. У кожному турі 30 учасників. Триває один тур 2 години. 

Крім Полтави, змагання проводять у дев’яти містах України: Києві, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Одесі, Сумах, Харкові та Чернігові. З травня 2018 року відбулося близько 300 дитячих турнірів з BeyBlade, у яких взяли участь 15 тисяч юних блейдерів.

Гру BeyBlade створили за мотивами популярного японського коміксу. Її суть полягає в обертанні іграшкової дзиґи, обладнаної пусковим механізмом. Дві та більше дзиґи запускаються на ігровій арені Beystadium одночасно. Перемагає учасник, дзиґа якого змогла виштовхнути суперників за межі ігрового поля або крутилася довше від інших. Існує безліч моделей дзиґ (блейдів): від простих до підсилених спеціальними можливостями (баланс, витривалість, подвійне обертання, атака та ін.). Блейди – збірні конструкції з пластику та металу. Їх можна модернізувати самотужки, замінивши деякі частини на більш вдосконалені. Так гравці підсилюють можливості обертання та стійкість своїх іграшок, збільшуючи їхній шанс на перемогу. 

Змагання проходять у приміщеннях торгово-розважальних центрів, міських кафе та популярних громадських закладах соціального спрямування. Учасників змагань з BeyBlade ділять на 2 групи: молодшу (6-9 років) та старшу (10-13 років). Координують заходи та судять гравців інструктори з досвідом роботи з дітьми. Одноденні турніри складаються з трьох турів. У кожному турі 30 учасників. Тривалість одного туру: 2 години. 

Місце проведення "Епічного бою" в Полтаві

Переможці отримують медалі та призи. За інформацією представників WePlay UA, понад 40% дітей, які відвідують їхні заходи, – постійні учасники чемпіонату.

"Вже вдруге на чемпіонаті. Діти кожного разу залишаються задоволені, незалежно від того, яке посіли місце. Вони отримують безліч позитивних емоцій", – розповіла мама 7-річного Артема та 9-річного Кирила, Ірина Пишна.

Із часом чемпіонат перетворився у своєрідний клуб сімейного дозвілля, у якому можна із задоволенням провести весь вихідний день. Крім змагань, на заходах влаштовують захоплюючі вікторини та конкурси. Батьки в цей час можуть відпочити від робочих буднів за чашкою кави з десертом, поспілкуватися з іншими мамами і татами маленьких блейдерів. 

Стрічка новин