«ПОЛТАВАЕЛЕКТРОАВТОТРАНСУ» виділили кошти на закупівлю нових тролейбусів

Скільки їх придбають за 25 млн грн – невідомо

Закупівля нового комунального транспорту зумовлена страйком перевізників. Депутатський корпус неодноразово наголошував на тому, що в місті повинен бути власний комунальний автопарк, щоб приватні перевізники не ставали монополістами. Депутат Полтавської міської ради запропонував короткостроковий варіант вирішення проблеми: це закупка вживаної техніки з Європи. Такий транспорт, вважає, є якісним, капітально відремонтованим, тому служитиме як мінімум 10 років. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Ціна цього автотранспорту нижча. Наприклад, новий тролейбус коштує зараз 6 мільйонів. Купівля б/у техніки з Європи одного тролейбуса коштує до 1 млн. гривень. На цю суму ми можемо короткостроково вийти з цієї ситуації – це закупити великогабаритну техніку, щоб в подальшому вийти із ситуації вирішення проблеми залежності від приватних перевізників.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Ми зараз визначаємося, яким чином це буде. Зараз розглядається питання придбання цього транспорту в лізинг. Це дасть змогу оці 25 млн використати в більшій кількості закупівлі цих автобусів. Зрозуміло, що той переговорний процес, який триває з ЄБР, він дійде до логічного завершення, і дуже сподіваюся, що ми отримаємо додаткові одиниці електротранспорту, і нові тролейбуси у нас будуть.

Стрічка новин