Прокуратура вимагає повернути державі 25 га землі у Полтавському районі

Прокуратура вимагає повернути державі 25 га землі у Полтавському районі

Договір про оренду агрофірмою землі на території Валківської сільської ради Полтавського району уклали в незаконний спосіб.

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі з незаконного користування агрофірми понад 25 га землі на території Валківської сільської ради Полтавського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

У 2011 році між однією з приватних агрофірм та Полтавською РДА уклали договір про встановлення земельного сервітуту на вказаній земельній ділянці. Однак, з'ясували, що суть правовідносин між сторонами договору та мета отримання земельної ділянки (ведення товарного сільськогосподарського виробництва) не відповідала земельному сервітуту. Правом земельного сервітуту підмінили право оренди земельної ділянки, яке відповідно до чинного законодавства набувається на конкурентних засадах за результатами проведення земельних торгів.

З метою усунення виявлених порушень прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсним договору та повернення державі земельної ділянки. Нині відкрили провадження у справі, судовий розгляд триває.

Стрічка новин