Народний депутат Артем Вітко відвідав Кобеляки

Тут він прозвітував про зроблене для місцевої громади у минулому році та свою діяльність у Верховній Раді. Відповів народний обранець і на найхвилюючі запитання людей.

- Артем Вітко: «Знаєте, дуже цікаві такі зустрічі, тому що має бути пряма дискусія, спілкування між політиками та людьми.

Так в актовому залі Кобеляцького будинку культури розпочався річний звіт народного депутата України Артема Вітка. Дізнатися результат роботи парламентарія та подякувати йому за всебічну підтримку тут зібралося чимало людей. Вільних місць практично не було.

Іван Пастухов, мешканець Кобеляк 

- Через повагу до людини. Просто це людина, якого хочеться прийти послухати, подивитись, що він зробив. Де ви бачили, щоб депутати ось так збирали? Я особисто бачу таке вперше. Тобто, вперше людина збирає колектив, і вислухає їх, і пораду дасть їм.

На початку лютого цього року у Кобеляках було відкрито правову приймальню. Народний обранець прозвітував: за такий короткий термін від громадян вже надійшло близько 50 звернень. Більшу частину з них розглянуто.

Наталія Ушакова, мешканка Кобеляк 

- Я до нього підходила з наболілим питанням. В мене була проблема стосовно квартирного обліку. Дякувати, він мені дуже допоміг. Він, як-то кажуть, посприяв вирішенню цієї проблеми. Завдяки йому поставили мене на квартирний облік, і зараз прийшли кошти на житло. Це ж все завдяки Артему.

Також за 2018 рік Артем Вітко до Верховної Ради надіслав 260 депутатських запитів та звернень. Нардеп порушив у парламенті питання підвищення зарплат працівникам профтехосвіти, виплат пенсій чорнобильцям, збереження сільських відділень Укрпошти. Він виступив за те, щоб господарства та мешканці Полтавської області отримували газ за пільговими цінами. Крім того, Артем Вітко всіляко допомагає учасникам і ветеранам АТО. 

Тетяна Вільхова, волонтер Кобеляцького району 

- Він небайдужий до потреб солдатів у зоні бойових дій. Звернулися до нього вперше по питанню пального, тому що нам потрібно було багато їздити по передовій. Пального на це йде багато. Тож пообіцяв - виконав. Не відмовив. Потім звернулися по бінокль. Буквально за тиждень це питання вирішилось. Нам його привезли, і ми «Новою поштою» передали його у 95 бригаду в Авдіївку.

По завершенню звіту Артем Вітко подякував мешканцям Кобеляк за те, що прийшли на зустріч з ним. Та вкотре нагадав: носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Артем Вітко, народний депутат України

- Мені приємно було побачити своїх земляків, однодумців, людей, з якими ми пройшли війну на Донбасі. Я їжджу постійно, аби підтримати своїх земляків. Намагаюсь максимально вирішити їх питання. Я завжди кажу: «Друзі, я сам нічого не можу зробити, тільки ми разом».

Стрічка новин