У Кременчуці встановлять барельєф Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку

У Кременчуці встановлять барельєф Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку

Кошти виділять з міського і державного бюджету.

У Кременчуці на фасаді багатоповерхівки, де жив Ігор Сердюк, планують встановити барельєфну композицію. Будинок розташований на перетині вулиць Ігоря Сердюка та Героїв Небесної Сотні.

Зараз міська влада разом з фахівцями та рідними загиблого опрацьовує ескіз майбутнього барельєфу. Після остаточного погодження його всіма сторонами та документального затвердження, розпочнуть роботи з виготовлення та встановлення барельєфу. Також здійснять благоустрій прилеглої території, повідомили в прес-службі Кременчуцької міської ради. Частину коштів на ці роботи виділять з міського бюджету, а решту – з державного.

Ігор Сердюк став учасником Революції гідності з перших днів  Євромайдану. На майдані був прапороносцем 9-ї сотні самооборони. 18 лютого під час побудови барикад неподалік Маріїнського парку Ігор Сердюк загинув від пострілу в обличчя.  21 листопада 2014 Сердюку посмертно  присвоєно звання Героя України і нагороджено орденом "Золота Зірка" - за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

У червні 2015 року Ігоря нагороджено посмертно медаллю "За жертовність і любов до України" (УПЦ КП). У 2016 році розпорядженням міського голови на честь Ігоря Сердюка було перейменовано вулицю Жовтневу. На фасадах будівель, де жив і де навчався Ігор Сердюк, встановлені меморіальні дошки.

Нагадаємо, у ці дні минають п'яті роковини найкривавіших подій Євромайдану. 

Стрічка новин