Понад 1 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад області завдяки земельним торгам

Понад 1 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад області завдяки земельним торгам

На земельних торгах, які провели 22, 23, 29, 30 та  31 січня 2019 року, аграрії придбали права оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Останні розташовані на території Лохвицького, Чутівського, Кременчуцького, Чорнухинського, Зіньківського та Диканського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 156 гектарів. Земельні ділянки будуть використовувати для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це інформує прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 11,99 га, 13,92 га, та 5,99 га на території Диканської селищної ради Диканського району, Першотравневої сільської ради Зіньківського району та Андріївської сільської ради Диканського району, де стартову ціну підняли до 210,62%, 125,76% та 108,18% від нормативної грошової оцінки.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Лохвицького, Чутівського, Кременчуцького, Чорнухинського, Зіньківського та  Диканського районів щорічно надходитиме орендна плата в розмірі понад  1 млн. гривень.

Довідково. Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України "Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах". Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі "Земельні аукціони".

Стрічка новин