5 корисних властивостей меду

5 корисних властивостей меду

Науковці розповіли, чому мед має бути в щоденному раціоні і як продукт впливає на організм. 

Мед не спроста є доволі популярним продуктом для лікування різноманітних захворювань, адже він має чимало корисних речовин та у правильному вигляді допомагає організму краще працювати. Зібрали 5 найважливіших властивостей меду.

Допомагає схуднути. Може здатися дивним, але цей солодкий смаколик насправді чудово працює як жироспалювача. А все тому, що під час вживання меду в крові зменшується концентрація тригліцеридів, а також пришвидшується метаболізм.

Допомагає повноцінно висипатись. Науковці дійшли до висновку, що столова ложка меду перед сном здатна замінити снодійне, якщо немає жодних протипоказань. Річ у тому, що смаколик містить триптофан та глікоген, які допомагають розслабитись та позитивно впливають на якість сну.

Зменшує тиск. Мед має чимало антиоксидантів, а звичка постійно його вживати допомагає організму стійкіше боротися з ризиками серцево-судинних захворювань.

Допомагає залишатись молодим. На думку багатьох експертів, якщо в раціоні замінити медом цукор, то можна не лише відтягнути процес старіння, а й отримувати більше енергії. Виявилося, що мед допомагає зміцнювати імунітет, тримає шкіру в тонусі та протистоїть "зношуванню" організму.

Покращує настрій. Мед дуже корисний для нервової системи, адже містить багато вітамінів групи В, які вважають антистресовими. Коли люди опиняються у важких ситуації і мають чимале навантаження на нервову систему, то організм потребує саме цих речовин. До того ж, смаколик містить магній і селен, які позитивно впливають на самопочуття.

Нагадаємо, раніше ми писали про 5 вагомих причини з'їдати по ложці меду перед сном.

Стрічка новин