ДТП на Полтавщині: троє людей постраждали

ДТП на Полтавщині: троє людей постраждали

Причинами ДТП стало нехтування водіями правил дорожнього руху. А саме перевищення допустимої швидкості руху, недотримання безпечної дистанції та інтервалу, порушення правил маневрування.

За минулу добу на території нашого міста та області сталося 13 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждало 3 особи.

Причинами ДТП стало нехтування водіями правил дорожнього руху, а саме перевищення допустимої швидкості руху, недотримання безпечної дистанції та інтервалу, порушення правил маневрування.

"Нагадуємо водіям, що згідно п.п. 2.10 ПДР України, у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов’язаний негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди. У тому випадку, якщо керманич спробує втекти з місця ДТП,він додатково буде притягнутий до адміністративної відповідальності згідно ст.122-4 КУпАП (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди)", - повідомили в патрульній поліції Полтавської області.

За минулий місяць із 12 розшукуваних винуватців ДТП відділом дізнання управління патрульної поліції в Полтавській області розшукали 11 керманичів, котрі намагалися уникнути відповідальності.

Стрічка новин