На Полтавщині зареєстрували 20 випадків порушення виборчого законодавства

На Полтавщині зареєстрували 20 випадків порушення виборчого законодавства

Від старту передвиборчих перегонів, відкриті два кримінальні провадження за фактами підкупу виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України) у Полтаві та Кременчуці. У кожному з них тривають слідчі дії.

За результатами перевірок, що провела поліція на підставі отриманих повідомлень та звернень громадян і спостерігачів, склали 20 адміністративних протоколів. 

Як повідомив начальник поліції Полтавщини Андірй Замахін, у 17-ти випадках, які були задокументовані поліцейськими, порушення полягали у виготовленні та розповсюдженні друкованих матеріалів передвиборної агітації різних політичних партій без відповідних реквізитів. 

Відносно порушників склали та направили до суду адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 212-13  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У трьох інших ситуаціях, які отримали правову  кваліфікацію за ст. 212-14 КУпАП, мали місце порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами.

Окрім того, від старту передвиборчих перегонів, відкриті два кримінальні провадження за фактами підкупу виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України) у Полтаві та Кременчуці. У кожному з них тривають слідчі дії.

Стрічка новин