На Полтавщині зареєстрували 20 випадків порушення виборчого законодавства

Від старту передвиборчих перегонів, відкриті два кримінальні провадження за фактами підкупу виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України) у Полтаві та Кременчуці. У кожному з них тривають слідчі дії.

За результатами перевірок, що провела поліція на підставі отриманих повідомлень та звернень громадян і спостерігачів, склали 20 адміністративних протоколів. 

Як повідомив начальник поліції Полтавщини Андірй Замахін, у 17-ти випадках, які були задокументовані поліцейськими, порушення полягали у виготовленні та розповсюдженні друкованих матеріалів передвиборної агітації різних політичних партій без відповідних реквізитів. 

Відносно порушників склали та направили до суду адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 212-13  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У трьох інших ситуаціях, які отримали правову  кваліфікацію за ст. 212-14 КУпАП, мали місце порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами.

Окрім того, від старту передвиборчих перегонів, відкриті два кримінальні провадження за фактами підкупу виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України) у Полтаві та Кременчуці. У кожному з них тривають слідчі дії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію