Народний депутат України Артем Вітко: "Разом зробимо Полтавщину успішною"

Народний депутат України Артем Вітко: "Разом зробимо Полтавщину успішною"

У минулі вихідні народний обранець звітував про свою роботу у Верховній Раді перед мешканцями Кобеляцького і Козельщинського районів.

Депутатські ініціативи й боротьба зі свавіллям "газовиків"

У будинках культури, де проходили зустрічі, було доволі людно.

– Не пам’ятаю, щоб депутати ось так збирали людей, – говорить мешканець Кобеляк Іван Пастухов. – В усякому разі у нашому місті – це точно уперше. Тому, вважаю, молоді перспективні політики зможуть змінити на краще ситуацію в Україні. Треба тільки дати їм дорогу і можливість працювати.

За 2018 рік Артем Вітко загалом подав 260 депутатських запитів та звернень. Нардеп порушив питання відродження профтехосвіти, допомоги чорнобильцям, лікарям, збереження сільських відділень Укрпошти, підтримував аграріїв. Артем Вітко переконаний, що чиновники повинні відповідати за безпідставну невиплату заробітної плати, а орендарі землі – за зниження родючості українських чорноземів. Він виступав за те, щоб полтавці користувалися газом власного видобутку за пільговими цінами і оголосив "війну" газовим олігархам, які залишають дітей без тепла. Усім небайдужим полтавцям запропонував приєднатися до своєї ініціативи і повідомити про додаткові факти свавілля "газовиків" на телефонний номер 068 703 63 66.

Нас вразила його щирість і відвертість

Місцеві мешканці залишали свої письмові звернення у скриньці для запитань і пропозицій. На більшість із них отримували відповіді під час зустрічей.

– Артем Леонідович посприяв, щоб мене поставили на квартирний облік, – розповідає Наталія Ушакова із Кобеляк – мати загиблого на Донбасі двадцятирічного Антона Дзерина. – Було дуже образливо, коли мені відмовили у сільській раді. І тільки втручання народного депутата подіяло на чиновників. Таких, як він, кому не байдужі біди простих людей, має бути більше у парламенті.

– Галузі охорони здоров’я доводиться нелегко, а особливо сільській медицині, – наголошував головний лікар Козельщинської ЦРЛ Сергій Колесніков. – Дякуємо Артему Вітку, що півроку тому подарував нам сухожарову шафу. У ній випікаємо нині одні із кращих у районі пиріжки й булочки для хворих. Зверталися до нього і з інших питань – ніколи не відмовляв.

– Мешканці нашого села із задоволенням приїхали на сьогоднішню зустріч, – говорить Високовакулівський сільський голова Світлана Лавренко. – Артем Леонідович влітку побував на нашому ювілеї. Висока Вакулівка відзначала 385 років. Тоді нас вразила його щирість і відвертість, готовність допомагати.

На допомогу народного депутата сподівається і місцевий приватний підприємець із Козельщини Світлана Плескач. У районі обслуговує чотири маршрути. Каже, що через погану якість доріг перевізники неохоче беруться за подібні рейси.

– Тут важко працювати, – стверджує вона. – Але вже звикла. Іншого життя собі не уявляю. Втім парк автобусів треба оновлювати. Думаю, Артем Вітко допоможе отримати необхідні кредити для придбання транспорту, щоб пасажири почували себе комфортно. Хочу відновити деякі рейси і обов’язково зробити сполучення на Полтаву.

Із задоволенням їжджу до своїх земляків

Підбиваючи підсумки зустрічі, Артем Вітко зазначив, що для ефективної роботи депутата подібні зустрічі є дуже цінними. На думку народного обранця, вони мають стати системними.

– Люди хочуть спілкуватися, розповідати про свої проблеми та потреби, ділитися актуальними ідеями, – зазначив він. – Проблема в тому, що часто саме представники влади блокують таку можливість. Так не повинно бути. Я із задоволенням їжджу до своїх земляків. Максимально намагаюся вирішувати їхні питання.

У Козельщині народний депутат також відвідав монастир Різдва Пресвятої Богородиці.

– Молився за те, аби Україна стала сильнішою, – поділився народний обранець, – щоб наші воїни на Донбасі були живі та здорові, українці мали мирне небо над головою, і в кожній родині панували щастя та заможність, – Із Божим благословенням разом зробимо Полтавщину успішною.

Цього ж дня у фойє будинків культури, де проходили зустрічі, презентували й фотовиставку, приурочену діяльності народного депутата України Артема Вітка за звітний період. Свої пісні під гітару виконував лауреат фестивалю "Пісні народжені в АТО", ветеран-десантник із Кобеляк Борис Ярошенко. Святковий концерт присутнім подарували самодіяльні митці Кобеляцького центру культури і дозвілля.

Подібне спілкування народного обранця із виборцями уже відбулося у Чутовому й Карлівці. Найближчим часом він планує зустрітися із мешканцями Машівки та Нових Санжарах.

Стрічка новин