У Полтаві розпочали сесію міської ради (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У Полтаві розпочали сесію міської ради (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Депутати Полтавської міськради сьомого скликання зібралися на засідання двадцять першої сесії.

19 лютого о 10:00 депутати Полтавської міської ради сьомого скликання зібралися на засідання двадцять першої сесії.  На сесію зареєстрували 32 депутати.

Сьогодні мають розглянути не менше 57 питань. Серед яких - зміни до програм та проектів, земельні та комунальні питання тощо.

Депутати поставили на розгляд виключення з порядку денного питання №18 "Про внесення змін до рішень міської ради". Воно стосується переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу окремими лотами на земельних торгах. Зміни стосуються земельних ділянок на артскладах, де знаходили рештки жертв масових розстрілів. 

Андрій Матковський виступив проти зняття з розгляду цього питання. За його словами, влітку 2006 року там провели вишукувальні роботи — решток не знайшли. Встановлено, що розстрілювали на території нинішнього заводу "Лтава". Депутат запропонував прописати в договорі оренди, що інвестор, у разі знайдення решток, повинен власним коштом замовити вишукувальні роботи й, можливо, встановити пам’ятний знак. На думку депутата, зупиняти процес не можна. Дозволу на будівництво ще немає, спочатку потрібно узгодити документацію.

Питання № 18 не вдалося зняти з порядку денного. "За" проголосували 13 депутатів.

Стрічка новин