У Полтаві припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення паливно-мастильних матеріалів

У Полтаві припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення паливно-мастильних матеріалів

З незаконного обігу підприємства вилучили більше 111 тонн пального на загальну суму понад 3 млн грн.

Прокуратурою Полтавщини здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом протиправних дій директора одного з підприємств Полтави щодо незаконного виготовлення та збуту паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

З'ясували, що пальне виготовляли шляхом змішування абсорбенту, хімічних домішок і присадок з паливно-мастильними матеріалами з метою підвищення його якості. У подальшому, виготовлене таким чином паливо, реалізовували за готівкові кошти на підприємства Полтавщини без відображення в податковому та бухгалтерському обліках.

Прокуратура і працівники Державної фіскальної служби Полтавщини провели санкціоновані обшуки на підприємстві та за місцезнаходженням офісу. У результаті перевірок вилучили більше 111 тонн незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів на загальну суму понад 3 млн грн, знаряддя незаконної діяльності, документи, чорнові записи тощо.

За вказаним фактом триває досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 , ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.

Стрічка новин