ДТЕК Нафтогаз та Мачухівська громада – успішне партнерство

ДТЕК Нафтогаз та Мачухівська громада – успішне партнерство

Соціальне партнерство між компанією ДТЕК Нафтогаз та Мачухівською громадою успішно продовжується. Під час виїзного засідання в ОТГ  представники компанії розповіли про реалізацію проектів, фінансову підтримку, ефективний розвиток громади та її потенціал.

Сьогодні Мачухівська ОТГ - успішна, економічно розвинена і потужна громада. Завдяки соціальному партнерству із компанією ДТЕК на території об’єднаної громади вдалося реалізувати чимало проектів, закупити сучасну техніку у школи та медзаклади, зробили водогін, відремонтували дороги.  

Валерій Білокінь, голова Мачухівської ОТГ

- З 2014 року ми працюємо, і напрямки ми визначаємо спільно. За минулий рік - це придбання нового медичного устаткування для амбулаторії і Фапів. Це заміна вікон у Мачухівській школі, повністю пластикові вікна. І в минулому році ми працювали над ремонтом доріг і ремонтом будинків культури. В цьому році, я думаю, два будинки культури відкриємо з нуля.

Компанія ДТЕК видобуває газ на території Мачухівського родовища вже з 2013 року. Враховуючи потреби жителів сіл, вони намагаються створити гідний рівень життя для селян. Завдяки підтримці компанії ДТЕК у громаді створили комунальне підприємство «Дружба» та закупили спеціальну техніку. Газодобувна компанія налагодила також вивіз сміття в ОТГ. Нині він роздільний. Також планують закупити новий сміттєвоз. 

Сергій Білокінь, головний інженер КП «Дружба»

- Нам подарували сміттєвоз, асенізатор, трактор МТЗ-82, причіп до трактора, відвал для відгорнення снігу, дробілка для подрібнення гілок, щітка. Крім того, ми придбали ще плуг і косіла для прибирання узбіч доріг.

Крім коштів, представники компанії ДТЕК Нафтогаз допомагають організовувати у Мачухівській ОТГ масові заходи - дні села, та завжди відгукуються на звернення громади. Вже незабаром представники компанії разом з керівництвом ОТГ зберуть робочу групу задля формування проектів соціального партнерства на 2019 рік.

Стрічка новин