Всі дороги ведуть в Дендропарк

Цими вихідними, там відбувся зимовий Арт-пікнік. Полтавці змогли відпочити разом з сім’єю чи друзями, граючи в ігри. А також поласувати різними смаколиками. Яким був зимовий Арт-пікнік, знає Ірина Щербак.

На фуд-зоні активно тривають підготування. Тут розпалюють вогнище для польової каші та гарячих напоїв. 

- Будемо готувати чай для всіх бажаючих і глінтвейн.

Наталія Путій разом з двома дітьми та їх друзями прийшли на арт-пікнік - провести час разом і відпочити. 

Наталія Путій, полтавка 

- В соц. мережі дізналась, що буде такий захід. Рішила, щоб дітки відволіклись від домашніх комп’ютерів, планшетів.

Першим ділом діти ведуть Пані Наталію на «Історичну галявину». Тут можна постріляти з лука. Старший син Олексій Путій стрілятиме вперше. Декілька спроб, і хлопець влучає в ціль. 

Олексій Путій, полтавець 

- Це не так легко, як здається. Коли я зрозумів, як потрібно робити, то вже в ціль влучав.  Мені подобається, тут дуже весело і є чим зайнятися.

Окрім стрільби з лука, були варязькі забави та різні види фехтування. Свої сили на «Історичні галявині» випробовували, як діти так і дорослі. Загалом було 4 локації. На мистецькій галявині охочі читали власні вірші. 

Була і окрема ігрова зона для наймолодших. П’ятирічному Богдану Горбачу найбільше сподобалась гра в сніжки. 

Богдан Горбач, відпочиває з мамою на Арт-пікніку 

- В кого буде більше сніжок, та команда програла. А в кого менше та виграла. Мені дуже весело, і мені подобається грати зі своїми друзями.

А на фуд-зоні проводились майстер-класи з випікання млинців у польових умовах. Тонкощам приготування вчить одна з організаторів Оксана Деркач. 

Оксана Деркач, організатор Арт-пікніка 

- Тут потрібно відчувати тісто, якої консистенції воно повинно бути. Спочатку потрібно збити яйця, потім зробити його густим, потім потроху додавати молоко. Майстер-клас провели, зараз пригощаємо. Як ми закінчимо випікати цю порцію, зробимо новий майстер-клас, для тих, хто підійде пізніше.

Взимку Арт-пікнік проводять вперше. Планувалось більше локацій та розваг, розповідають організатори. Проте, погодні умови внесли свої корективи. 

Яна Горохова, організатор Арт-пікніка

- Довелося багато чого скоротити в зв’язку з погодою.  Планували ми набагато більше. І це найголовніший сюрприз, який очікував. Тому, що ми не знали, яка погода буде.

Полтавці, які прийшли відпочити, говорять: арт-пікніки об’єднують. 

Оксана Владикіна

- Ми були на літньому, їх багато було, зимовий - вперше. Нам дуже подобається, це дуже атмосферно.

Стрічка новин