У Кременчуцькому перинатальному центрі жінки можуть пройти безкоштовну мамографію

У Кременчуцькому перинатальному центрі жінки можуть пройти безкоштовну мамографію

Потрібно взяти направлення сімейного лікаря або гінеколога, хірурга чи онколога.

18 лютого на базі Кременчуцького перинатального центру офіційно на повну потужність запрацював комунальний мамограф. Про це повідомили в прес-службі Кременчуцької міської ради.

Новий мамограф встановили ще восени минулого року. Однак до цього часу тривав процес отримання ліцензій, а мамограф працював у тестовому режимі. Нове сучасне цифрове обладнання має високий рівень якості обстеження, є можливість виведення на екран об’єкту дослідження.

Відтепер Кременчук став єдиним містом обласного підпорядкування на Полтавщині, в якому є комунальний мамограф. Завдяки цьому кременчужанки безкоштовно зможуть пройти обстеження молочних залоз. Для цього їм необхідно мати направлення або сімейного лікаря, або гінеколога, хірурга чи онколога.

"У цілому, за один робочий день на комунальному мамографі можна обстежити 15-20 жінок", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Жінок обстежуватимуть за загальною чергою. Позачергово прийматимуть тих пацієнток, які потребують якнайшвидшого діагностування та встановлення діагнозу. Після проходження діагностики на мамографі знімок органів пацієнтки направлятимуть до лікаря-мамолога, а за необхідності - до лікаря-онколога.

Кабінет мамографії працюватиме з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 17.00. У суботу - за попереднім записом.

Стрічка новин