Кошти вклав, а об'єкт хочуть продати

Мова – про вечірню школу, що на Павленківській площі, 6

Її включили до списку об'єктів на акуціон. Неодноразово це приміщення горіло та ставало притулком для безхатьків. Але рішення все ж знайшли у 2018 році. Приватний підприємець оновить будівлю за власний кошт, а згодом матиме право на приватизацію без аукціону. Станом на сьогодні підприємець, який виявив бажання опікуватися будівлею, встановив пластикові вікна та двері. А ще оббив металом перший поверх, щоб убезпечити будівлю від потрапляння до неї безхатченків. Питання про виставлення на аукціон цієї пам'ятки обговорювали під час засідання міської постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. На неї прийшов і підприємець. У ході дискусій чиновники таки вирішили – пам'ятку викреслити зі списку на аукціон. 

Григорій Сахно, депутат Полтавської міської ради 

- Те приміщення, там тільки скільки сміття треба було. Потім скільки пережити різних перевірок. І ми зараз засуджуємо, коли його привели в більш-менш порядок, поставили там вікна. Ми вирішуємо на аукціон. Я думаю, що це категорично неправильно. І тому я не буду підтримувати це питання.

Олег Хардін, підприємець 

- Моїми підприємствами, які зарєстровані в Полтаві, в минулому році сплачено ПДФО близько 1 млн. гривень і прогнозний показник на два наступних роки – близько 3 млн. гривень. Тому, якщо місто зацікавлено в інвесторах, я дякую депутатам, що визначилися з цим питанням. І включити в перелік об'єктів на приватизацію шляхом викупу.

Стрічка новин