Передача конфіскованого майна

Перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині Міністр юстиції України Павло Петренко разом з керівництвом області передали однокімнатну квартиру учаснику АТО

Раніше помешкання за рішенням суду конфіскували у боржника та виставили на електронні торги. Тричі призначався продаж. Проте, покупці так і не знайшлись. Після цього комісія прийняла рішення про безоплатну передачу квартири. Її отримав учасник АТО Андрій Дуканич. 

Андрій Дуканич, учасник АТО

- Я сам з Миколаєва, а переїхав в Полтавську область в 2010 році, там був батьківський будинок. Він згорів двічі в 2014 році. На даний час я знімаю кімнату в Горішніх Плавнях. І потрібно, щоб своє житло було.

Павло Петренко, Міністр юстиції України 

- Раніше, до 2014 року, просто зникало в темних коридорах Міністерства юстиції і тих органів, які здійснювали його реалізацію. І це було нечесно і несправедливо, адже втрачали, які платили податки, втрачали держава і втрачали, саме основне, ті, хто потребували. Сьогодні це вже добра традиція, коли абсолютно прозоро і публічно таке майно передається тим людям, які його найбільше потребують.

Знаходиться помешкання в селі Дмитрівка Горішньоплавнівсього району. Голова сільської ради пообіцяла виділити кошти з місцевого бюджету та допомогти у проведенні ремонту.

Антоніна Прядко, голова Дмитрівської сільської ради 

- Ми квартиру однокімнатну, яку передала нам виконавча служба, відремонтуємо, зробимо євроремонт і передамо Андрюші, вже гарну, де можна буде жити. Допоможемо навіть меблі купити.

Стрічка новин