Громадська правозахисна організація «Полтавський обласний медіа-клуб» випустила практичний порадник «Буквар скаржника»

На двадцяти сторінках цієї книжечки розповідається про те, як слід захищати свої права у кабінетах чиновників усіх рангів. Користь цього видання вже оцінили як читачі, так і користувачі всесвітньої мережі Internet.

Полтавський медіа-клуб випустив цю маленьку книжку в рамках проекту «Протидія корупції у судах та при виконанні судових рішень». Присвячений буквар скаржника проблемам відносиин громадян та окремих чиновників-бюрократів. Феномен останніх дістався нашій країні у спадок з радянських часів, і мало хто знає, як з цим боротися. Все почалося з того, що хтось розмістив свою історію перемоги над таким от бюрократом-чиновником в інтернеті. Чимало людей, натрапивши на цей текст, додавали свої поради і розсилали все це знайомим у Росії, Україні, Білорусі та Молдові. Ті, у свою чергу, дописували свої спостереження і досвід. Так з'явився порадник «Буквар скаржника». Правозахисники Полтавського обласного медіа-клубу теж зробили свій внесок у вдосконалення видання. Вони впевнені: «Буквар скаржника» стане настільною книжечкою тих, хто не опускає рук, зіткнувшись з несправедливістю, а бореться з нею до перемоги правди та законності.

Тираж книжечки – всього 5 тисяч примірників, проте Полтавський медіа-клуб готовий поділитися виданням з усіма бажаючими: як організаціями, так і громадянами.

Стрічка новин