У Полтаві закупили мотопомпи для відкачування поверхневих вод з будинків

У Полтаві закупили мотопомпи для відкачування поверхневих вод з будинків

На апаратній нараді в Полтавській міській раді розглянули питання, що стосується підготовки до пропуску льодоходу, повені, паводків та запобігання підтоплення житла та об'єктів інфраструктури у місті.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов доповів, що станом на сьогодні із зазначеного питання провели організаційне засідання комісії з техногенно-еконогічної безпеки та надзвичаних ситуацій, із залученням представників регіонального офісу водних ресурсів, обласного центру з гідрометереології. Окрім того, розробили та затвердили план дій виконавчого комітету міської ради та районних у м. Полтава рад, управлінь, установ та організацій, розташованих на території міста.

"Першочергові питання, що потребують вирішення – це прочищення річки Тарапуньки від вул. Героїв Крут до річки Ворскла, а також вчасне закриття шандорів, з метою унеможливлення підтоплення селищ Вороніна, Климівка", – наголосив Володимир Леонов.

Відповідно до прогнозів спеціалістів, якщо не відбудеться значних опадів протягом лютого та березня, пропуск льодоходу цьогоріч відбудеться у межах норми.

Аби забезпечити вчасне реагування відповідних підрозділів в разі підтоплень, управління з питань надзвичаних ситуацій закупило для міського підрозділу ДСНС чотири мотопомпи для відкачування поверхневих вод із житлових будинків.

Володимир Леонов зауважив, у разі загрози підтоплення потрібно звертатися до відділу оперативного реагування за номером 15-80.

Стрічка новин