Інспектори Полтавського рибпатруля за два тижні зафіксували 202 порушення

Збитків нарахували майже на 14 тисяч гривень.

За два тижні інспектори Полтавського рибоохоронного патруля зафіксували 202 порушення, із яких 41 – грубих за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 116 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та шість випадків незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів. Також оформили 39 акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

"За даний період на порушників накладено 6 188 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 13 917 грн. В ході проведеної рибоохоронної роботи інспектори вилучили 690 кг водних біоресурсів та 101 од. заборонених знарядь лову", — повідомила керівник Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

120 метрів сіток на Кременчуцькому водосховищі

Першого лютого в ході рибоохоронної роботи на території Кременчуцького водосховища поблизу с. Святилівка Глобинського району виявлено та вилучено з водойми дві мисинові сітки, довжиною 120 метрів. У знаряддях лову знаходилася риба, а саме: 40 кг карася сріблястого та 22 кг сазана. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Водні біоресурси вилучено та здано до рибоприймального пункту для реалізації з подальшим перерахуванням коштів в державний бюджет.

Незаконний продаж водних біоресурсів та справа в суді

Дев’ятого лютого під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринку у Кременчуці виявлено місцеву жительку, яка продавала 6 кг карася сріблястого. Документів, які б підтверджували законність придбання риби у жінки не було.

За даним фактом на особу склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У грошовому еквіваленті розмір штрафу становить від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Крюківського районного суду м. Кременчук Полтавської області. Рибу залишено порушниці на відповідальне зберігання до рішення суду.

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Полтавській області функціонує телефонна "гаряча лінія": (096) 907-50-08. Прохання повідомляти про порушення правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію