Інспектори Полтавського рибпатруля за два тижні зафіксували 202 порушення

Інспектори Полтавського рибпатруля за два тижні зафіксували 202 порушення

Збитків нарахували майже на 14 тисяч гривень.

За два тижні інспектори Полтавського рибоохоронного патруля зафіксували 202 порушення, із яких 41 – грубих за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 116 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та шість випадків незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів. Також оформили 39 акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

"За даний період на порушників накладено 6 188 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 13 917 грн. В ході проведеної рибоохоронної роботи інспектори вилучили 690 кг водних біоресурсів та 101 од. заборонених знарядь лову", — повідомила керівник Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

120 метрів сіток на Кременчуцькому водосховищі

Першого лютого в ході рибоохоронної роботи на території Кременчуцького водосховища поблизу с. Святилівка Глобинського району виявлено та вилучено з водойми дві мисинові сітки, довжиною 120 метрів. У знаряддях лову знаходилася риба, а саме: 40 кг карася сріблястого та 22 кг сазана. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Водні біоресурси вилучено та здано до рибоприймального пункту для реалізації з подальшим перерахуванням коштів в державний бюджет.

Незаконний продаж водних біоресурсів та справа в суді

Дев’ятого лютого під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринку у Кременчуці виявлено місцеву жительку, яка продавала 6 кг карася сріблястого. Документів, які б підтверджували законність придбання риби у жінки не було.

За даним фактом на особу склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У грошовому еквіваленті розмір штрафу становить від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Крюківського районного суду м. Кременчук Полтавської області. Рибу залишено порушниці на відповідальне зберігання до рішення суду.

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Полтавській області функціонує телефонна "гаряча лінія": (096) 907-50-08. Прохання повідомляти про порушення правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби.

Стрічка новин