Незаконні МАФи поки що не знесуть

Засідання міської депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та туризму таки провели. Відбутися воно мало ще 30 січня, але через нестачу кворуму голосування не відбулося. Які питання підтримали чиновники, розповість Анна Ружін.

Кворому вистачає. Голосувати будуть. На порядку денному - ті ж самі питання. 

На минулій комісії, яка проходила 30 січня, встановили - павільйон ФОП Коробко знаходиться за межами ринку на тепломережах. Документації  немає. А павільйон ТОВ «ВКіК» перевищив межі розташування. Голова комісії запропонував вирішення проблеми.

Дмитро Сенчакович, голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури та туризму Полтавської міської ради

- Надати доручення інспекції з благоустрою в межах повноважень надати припис ФОП Коробко, враховуючи той факт, що вона знаходиться за межами ринку, та немає паспорту прив'язки.

Кожен висловив свою позицію. Депутати не підтримали і пропозицію доручити власнику ТОВ «ВКіК» привести павільйон до меж розташування згідно з паспортом прив’язки. Був ще варіант скасувати паспорт прив’язки МАФу, але рішення депутатів було аналогічним. 

Згадали і про проблеме питання ринку «Мотель». Стосується воно стихійної торгівлі. Не раз депутати проводили виїзні комісії, де обговорювали проблему з мешканцями та адміністрацією ринку. На одній з останніх власник ринку Віктор Бажан пообіцяв встановити паркан. Голова комісії вирішив - дати доручення інспекції з благоустрою підготувати звіт з цього питання, щоб продовжити розгляд на наступній комісії. 6 - за. Рішення прийнято.

Питання з незаконними МАФами мають розглядати на сесії міськради. Але чи знайдуть рішення - невідомо.

Стрічка новин