У Полтаві зареєстрували 59 мільйонерів

Їх загальний дохід за 2017 рік склав 193 мільйона 200 тисяч гривень

Державну казну вони поповнили на 9 мільйонів гривень. Про це повідомили на прес-конференції у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області. Також податківці додали: кількість полтавців, яким повернули їх податки від зарплати, перевищує тих, хто зобов'язаний був їх сплатити в рамках деклараційної кампанія. 

Наталія Сіденко, начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Полт.обл. 

- До Управління у м.Полтава ГУ ДФС у Полтавській області громадянами та самозайнятими особами подано 3322 декларації про майновий стан і доходи, в тому числі – 1593 обов'язкових декларації та 1729 декларацій для отримання податкової знижки. Громадянами задекларовано доходів по обов'язкових деклараціях на суму 512,8 мільйонів грн.

Тетяна Гуржій, завідуюча сектором організаційної роботи управління у м.Полтаві ГУ ДФС у Полт.обл. 

- Податковою знижкою можуть скористатися тільки ті громадяни, які отримували доходи у вигляді заробітної плати. Тобто, ті громадяни, які протягом року сплачували податок на доходи фізичних осіб. Це громадяни, які в нас офіційно працевлаштовані, сплачують податок на доходи фізичних осіб протягом року. І тільки ці громадяни мають право претендувати на податкову знижку.

Стрічка новин