У Лубнах вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У Лубнах вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Війна в Афганістані забрала життя понад 15 тисяч військових, серед них близько 3 тисячі – українців, четверо з них – жителі Лубен та району.

В актовій залі ЗШ №1 відбулися урочистості, присвячені 30-річчю початку виведення військ з Афганістану. Війна в Афганістані забрала життя понад  15 тисяч військових, серед них близько 3 тисячі – українців, четверо з них – жителі Лубен та району.

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів розпочалося з виступу міського голови Олександра Грицаєнка. Він говорив про чесне виконання військового обов’язку тим поколінням, на долю якого випала війна в Афганістані, тими, хто і досі в строю, пише газета "Лубенщина".

До привітань міського голови долучилися голова Лубенської організації Української спілки ветеранів Афганістану Валерій Биченко та заступник голови Лубенської асоціації ветеранів бойових дій, учасників АТО, інвалідів війни та ветеранів Афганістану Василь Каптєлий.

Усі троє вручили відзнаки з нагоди свята. Міський голова – Грамоти виконавчого комітету міської ради учасникам бойових дій на території Демократичної республіки Афганістан Олександру Половку, Сергію Іванову, Анні Головань, Олександру Минці, Василю Каптєлому, Володимиру Дзюбану, Юрію Крамаренку, Миколі Мосі, Івану Перетятьку, Володимиру Скотнікову. Велика група учасників бойових дій на території інших держав була нагороджена медалями "Честь, мужність, пам’ять" та "30 років з дня виведення військ з Афганістану".

Урочистості продовжили концертною програмою за участю кращих учасників художньої самодіяльності міського Будинку культури та музичної школи.

Стрічка новин