Романтика чи ерудиція?

Чотирнадцяте лютого - дата, знаменна не лише як свято усіх закоханих, а й Міжнародний день дарування книжок. У Полтавському педагогічному університеті імені Короленка на факультеті філології та журналістики свято відзначили по-особливому: підбили підсумки конкурсу на кращу рекламу читання літератури. Учасники - школярі та студенти вишів. 

Міжнародний день дарування книжок впровадила американка Еммі Бродмур, засновниця сайту дитячої книги. Викладачі кафедри журналісти розповіли - прагнуть зробити його таким же відомим, як свято закоханих. Тому й провели конкурс. Ще одна ціль заходу -  привернути увагу до спеціальності «журналістика» майбутніх вступників, познайомитись із потенційними абітурієнтами.

Надія Баландіна, завідувачка кафедри журналістики ПНПУ ім. Короленка

- Вперше ми проводимо захід, який присвячено візуальній культурі, а саме – соціальній рекламі, таким чином ми пропагуємо читання книжок. 

Конкурс на кращу соціальну рекламу провели серед учнів полтавських шкіл. Єдиною учасницею-студенткою стала дівчина з Дніпра. Конкурсанти знімали ролики, малювати плакати та навіть комікси, присвячені темі читання. 

Богдан Раткевич, учень Полтавської ЗОШ №8 ім. Панаса Мирного

- Ми разом з моїми друзями однокласниками приготували декілька плакатів, проте саме я займався відеороликом. Я люблю займатись відеографією, мені це дуже подобається, тому, коли наш класний керівник запропонував взяти участь у цьому проекті, мені це дуже сподобалось.

У конкурсній роботі Богдана, шанувальника творчості автора повістей про Шерлока Холмса  Артура Конан-Дойля, наполегливе  читання допомогло герою завоювати серце дівчини.

Викладачка Леся Лисенко - говорить - майбутній  студент кафедри журналістики - обізнана людина, яка слідкує за новинками літератури й не нехтує класикою.

Леся Лисенко, викладач кафедри журналістики ПНПУ ім. Короленка

- Нещодавно було проведено дослідження – то чим молодший був респондент, тим більше він читав. Тому є сподівання, що власне українська аудиторія і підростаюче покоління сьогодні читає. 

Конкурсантів відзначили нагородами та подарунками. 

Стрічка новин