«Я люблю Україну»: у Києві стартував Всеукраїнський флешмоб

Організатори – громадське об’єднання «Спільна Перемога». Приурочили захід до Дня закоханих.

10 година ранку. В залі Національного українського агентства «Укрінформ» – конференція. Тут – відомі українські діячі, спортсмени, журналісти та громадські активісти. Вони дають старт Всеукраїнського флешмобу.  

Олександр Соколинський, організатор заходу  

- Ми дійсно вирішили зробити це на всю країну. Трохи його націоналізувати. Тобто, зробити День закоханих, і ще й свято зізнання в любові своїй рідній державі.

Зізнатися у коханні Україні. Зняти це на телефон – умова флешмобу. Перші відео українців з різних куточків світу продемонстрували на конференції.

Актриса Римма Зюбіна також долучилася до заходу. Вона закликала українців не тільки словом, а й ділом показувати любов до держави. 

Римма Зюбіна, українська актриса і телеведуча

- Для мене любов – це не іменник. Для мене любов – це дієслово. Це дія і слово. І коли ти говориш «люблю», то ти щось дієш до цієї людини або до країни.

Після офіційної частини заходу присутні по черзі зізнавалися у любові до України. Говорили теплі привітання, дехто читав вірші.

Так стартував флешмоб «Я люблю Україну». Триватиме він до 23 лютого. Вiдеозiзнання у почуттях до країни можна відсилати в месенджері на сторінку Спільна Перемога у Facebook. Організатори запевнили: автори перших 100 вiдео отримають подарунки.

Стрічка новин