«Романтичне побачення»

Так назвали свій концерт артисти гурту «Надежды маленький оркестрик». Пройшов він у Галереї мистецтв. Присвятили музиканти свій виступ Дню Святого Валентина. Весь репертуар підібраний за тематикою «кохання».

Цією піснею артисти починають концерт. Вона – про кохання. Художній керівник та композитор гурту «Надежды маленький оркестрик» Михайло Косенко говорить: ця тема йому подобається найбільше. Навіть пишеться про любов легше. 

Михайло Косенко, художній керівник, композитор гурту «Надежды маленький оркестрик»

- Будуть лунати пісні, які або написані нами – нашими музикантами-учасниками, або написані тими ж бардами, хто бере участь, скажімо так, у цьому русі, і кому хочеться співати від душі.

Композитор та гітарист колективу – Олексій Семенов. Він говорить: концерти разом з гуртом дають мало не щодня. Проте, він сьогодні хвилюється. Бо грати будуть не просто пісні про кохання. А ті твори, які написані ще в студентські роки. А вони, за словами музиканта, найщиріші. Олексій Семенов поділився, як йому вдається створювати мелодії та тексти.

Олексій Семенов, композитор, гітарист гурту «Надежды маленький оркестрик»

- Я це називаю «кайн сайнт», коли відкривається якась кватирка в небі. І починають сипатися якісь образи, якісь рифми, тема якась. І потім хронологічно починаєш їх записувати, якісь рядки ідуть-ідуть-ідуть, потім хлоп, зачинилася.

Прийшли послухати музику про кохання близько 50 полтавців. Втім, були і ті, хто на їх концерт приїхав з іншої країни. Валерія Слюсаренко уже кілька років живе у Польщі. Але, за словами дівчини, вона з нетерпінням чекала зустрічі з музикантами. Бо, стверджує, виросла на їх піснях.

Валерія Слюсаренко, слухачка

- Будуть виступати сьогодні друзі мого батька, тому я слухаю цю музику з дитинства, і дуже хочу почути її сьогодні знову. У Ігора Нікітіна є пісня, вона називається «Люстерка», я почула її колись на зібранні туристичному. І я просто обожнюю цю пісню. Папа також мене навчив співати пісню «Надежды маленький оркестрик», як назва групи.

Виступ гурту тривав майже дві години. Гості почули пісні як сучасні, так і написані більше 30 років тому. По завершенню концерту слухачі могли сфотографуватися з улюбленими артистами.

Стрічка новин