У Гадячі людям заборгували більше 19 млн грн

Більше 5 місяців працівники підприємств ТОВ «Гадяч сир», ТОВ «Торговий дім Гадяч сир Україна», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Полтавамолпрод» не отримують заробітну плату

Це призвело до масових звільнень. На громадські слухання представники цих підприємств не з'явилися.

У поліції за ініціативи інспекції праці заведено 4 кримінальні провадження. Водночас від працівників підприємств надійшло близько 90 заяв. Решта сподіваються, що проблема вирішиться сама собою. Для незвільнених працівників у Національній службі посередництва та примирення пропонують вирішити проблему через трудовий спір. Юристи ж Гадяцької РДА допомагають працівникам оформити заяви в правоохоронні органи. По завершенню слухань обрали 5 активістів. Вони представлятимуть інтереси звільнених надалі. 

Андрій Олешанко, не отримує з/п із вересня 2018 року

- Як у кожного, у нас є сім'ї, і за щось треба жити. Ми не хотіли звільнятись, але для нас просто зробили таку ситуацію, що ми були змушені звільнитись. Не виплачували гроші і іншої роботи нам не пропонували.

Сергій Усатий, начальник відділу примусового виконання рішень управління держ.виконавчої служби ГТУ юстиції у Полт.обл.

- Вам потрібно звертатись до суду, виписувати виконавчий документ. І ми будемо в примусовому порядку стягувати кошти з даних підприємств.

Стрічка новин