Карлівку відвідав народний депутат України Артем Вітко

На зустріч прийшли освітяни, медики, учасники бойових дій та просто активні громадяни. Артем Вітко проінформував їх про свою діяльність і окреслив пріоритетні питання на найближчий період.

У Карлівському будинку культури цього дня людно. Сюди приїхав народний депутат України Артем Вітко. Він звітував мешканцям Карлівського району про результати своєї роботи, вислухав їхні пропозиції та відповів на найболючіші запитання. Люди таку ініціативу підтримали охоче.

Зоя Прокоп, вчитель Попівської НВК №2 Карлівського району 

- Я сьогодні приїхала вже на третю зустріч з Артемом Леонідовичем. Із села приїхали люди, які хочуть з ним познайомитись, поспілкуватися, поділитися своїми проблемами. Хочемо і надалі з ним співпрацювати.

Розпочалась зустріч із перегляду кінострічки «Народний захисник із Полтавщини». Фільм розповідає про життєвий шлях Артема Вітка та його політичні й моральні переконання.

Далі виступили ті, хто особисто знає Артема Вітка або ж, хто неодноразово чув про його гарні справи. Один із них - голова Карлівської районної організації товариства «Союз Чорнобиль» Віктор Ляскало. Він познайомився з нардепом під час відкриття правової приймальні. Тоді звернувся до Артема Вітка із проханням допомогти реконструювати пам’ятний знак ліквідаторам Чорнобильської аварії. 

Віктор Ляскало, голова Карлівської районної ГО «Товариство «Союз Чорнобиль»

- Питання вирішилось з Артемом Вітком. Він сказав, що буде в квітні місяці питання вирішиться з фінансами по реконструкції Чорнобильського знака. Артем Вітко чоловік, який не ставить із себе, що він ось такий. Він звичайний, простий чоловік, як і решта хлопців. Він військова людина, яка за свої слова відповідає. Не те що сказав, а там його забув. Я думаю , що він людина слова.

Під час зустрічі мешканці Карлівського району ставили запитання народному депутату у форматі "відкритий мікрофон", або ж залишали свої письмові звернення у спеціальній скриньці. 

- Ведучий біля скриньки: є папір, є ручка. Можете писати свої звернення пропозиції, що наболіло, що треба зробити. Все особисто буде розглянуто народним депутатом Артемом Вітком. 

Найбільше карлівчан цікавили виплати за паї, актуальні «газові» проблеми, стан доріг, низькі зарплати й пенсії, боротьба в Україні з корупцією, виділення землі для атовців, афганців та інших пільгових категорій, соціальна реабілітація демобілізованих воїнів тощо. 

Олександр Білаш, ветеран АТО

- Таким, як ми важко знайти роботу знову. Наприклад, ось сьогодні, я звернувся на роботу. Коли дізнались, що в мене є інвалідність через поранення у роботі відмовили. Я сподіваюсь, що не тільки мені він допоможе, а й другим воїнам, які не змогли цього добитись.

Народний депутат України Артем Вітко запевнив, що й надалі у парламенті захищатиме інтереси своїх земляків. Він переконаний: для більш ефективної роботи депутата треба частіше проводити подібні зустрічі. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогоднішня зустріч мені дуже сподобалась. Дуже така жвава дискусія була. Дуже цікава. Ми бачимо, що люди потребують цього спілкування, як і політики, які фактично представляють інтереси цих людей. Ми сьогодні бачимо, що саме в Карлівці дуже серйозні проблеми. Сьогодні були порівняні фермери з Карлівського району та з Машівського і Новосанжарського. Де фактично одна людина, Юрій Лебедин, плате близько 35 тисяч гривень, а тут набагато менше. Чому таке відбувається зараз , буду по цих питаннях направляти запити і максимально відстоювати інтереси людей, які мешкають у Карлівці. 

Незабаром народний обранець планує зустрітися із мешканцями Машівки, Нових Санжар, Кобеляк та Козельщини.

Стрічка новин