Суд повернув повноваження Уляні Супрун

Суд повернув повноваження Уляні Супрун

Окружний адміністративний суд Києва скасував свою ухвалу від 5 лютого про заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров’я України.

Про це оголосив суддя Сергій Каракашьян, повідомляє Укрінформ.

"Суд ухвалив у задоволенні клопотань представників Кабінету міністрів та Супрун Уляни про скасування заходів забезпечення позову відмовити. Скасувати з власної ініціативи заходи забезпечення адміністративного позову, вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду 5 лютого 2019 року", - зачитав суддя він.

5 лютого Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і заборонив Супрун виконувати повноваження в.о. міністра охорони здоров'я. Водночас, суд не заборонив їй здійснювати повноваження, які були делеговані їй як першому заступнику міністра.

5 лютого Мін’юст від імені уряду подав клопотання про скасування заходів забезпечення позову у справі щодо виконання обов'язків міністра охорони здоров’я.

11 лютого суддя Окружного адмінсуду Києва розглянув клопотання Кабміну про скасування заборони Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ і пішов у нарадчу кімнату для ухвалення рішення.

У свою чергу в МОЗ 13 лютого повідомили, що Кабмін прийняв розпорядження, яким дозволив Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Зокрема, Супрун дозволили підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин.

Стрічка новин