У Кременчуці дорожники чистять вуличну водоприймальну мережу

У Кременчуці дорожники чистять вуличну водоприймальну мережу

Дорожники перевіряють технічний стан вуличної водопропускної системи в районі вулиці 40 років ДАЇ.  

З метою недопущення підтоплення  проблемних ділянок міських територій внаслідок активного танення снігу сили дорожників Кременчука спрямовують на приведення вуличної водоприймальної мережі в належний технічний стан.

За інформацією прес-служби Кременчуцької міської ради, напередодні бригади дорожнього управління проводили розчистку об’єктів ливневої каналізації від снігу в районі вулиць Л. Українки, Павлова, Лебединій, Ватутіна, Чкалова, Пугачова, Київській, Соборній, Перемоги, Ігоря Сердюка, Академіка Маслова, Миколи Залудяка, Троїцькій, проспекті Свободи. На цих роботах була залучена максимальна кількість працівників ШРБУ.

Сьогодні дорожники перевіряють технічний стан вуличної водопропускної системи в районі вулиці 40 років ДАЇ.

Під час проведення штабу з питань ТЕБ і НС керівникам комунальних підприємств і управляючих компаній дали доручення оперативно реагувати на звернення жителів щодо підтоплення проблемних ділянок міських територій, зокрема, приватних садиб і житлових забудов. На такі місця направляти спеціалізовану техніку та максимально швидко організовувати роботи з відкачування талої води.

Стрічка новин