Старшокласників з Полтавщини запрошують взяти участь у проекті "Обрії майбутнього"

Старшокласників з Полтавщини запрошують взяти участь у проекті "Обрії майбутнього"

Заповнити анкету можна до 17 лютого.

Постійні швидкоплинні зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні інновації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією - ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.

За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія в житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

"Проект створений, аби розвинути у молоді навички критичного мислення та цінісно-орієнтованого лідерства, навчити підлітків формулювати цілі на майбутнє, дати можливість обговорити виклики, з якими вони щодня зіштовхуються", – повідомляють на сайті Асоціації міст України. 

До участі запрошують вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються в 10 класі, готові мислити нестандартно, брати на себе відповідальність за зміни у суспільстві, ставати рупором прогресивних ідей.

Кількість учасників – 20 підлітків з усієї України. Заповнити анкету можна до 17 лютого.

Дати проекту - 24-26 березня 2019 р.

Стрічка новин