Кращим спортсменам Полтави планують призначити іменні стипендії

Кращим спортсменам Полтави планують призначити іменні стипендії

Відповідне рішення мають прийняти на сесії міської ради 19 лютого.

Полтавська міська рада планує призначити іменні стипендії для спортсменів, які представляють Полтаву. Проект відповідного рішення затвердили на засіданні депутатської комісії міськради з питань культури, сім’ї, молоді та спорту. Отож, згідно з проектом кожного року міськрада виплачуватиме 25 стипендій.

  • 5 стипендій для дорослих спортсменів та молоді з олімпійських видів спорту — 2 000 грн щомісяця.
  • 2 стипендії для дорослих спортсменів, молоді, юніорів з неолімпійських видів спорту — 2 000 грн щомісяця.
  • 3 стипендії для спортсменів з інвалідністю (за призові місця на змагання І- ІІ- ІІІ рангів), чоловіки, жінки( дорослі, молодь, юніори) — 2 500 грн щомісяця.
  • 7 стипендій для спортсменів з олімпійських видів спорту серед молоді (чоловіки та жінки), юніорів та юніорок (за призові місця на змагання І- ІІ- III рангів) — 1 250 грн щомісяця.
  • 5 стипендій для спортсменів серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, старших юнаків та дівчат (за призові місця на змаганнях ІІІ-IV рангу) — 1 000 грн щомісяця.
  • 3 стипендії для спортсменів з інвалідністю до 18 років — 1 500 грн щомісяця.

Кандидатури спортсменів для стипендії подаватимуть щороку до 1 березня. Подати відомості про спортсмена до профільного Управління мають тренерські ради ШВСМ, ДЮСШ та СДЮСШОР, спортивні клуби, міські федерації з видів спорту тощо. Іменна стипендія призначається терміном на рік, у наступному році стипендіат має право на повторне включення у список стипендіатів, відповідно до особистих досягнень у спорті.

Це рішення винесено на сесії Полтавської міської ради, яка має відбутися 19 лютого.

Стрічка новин