На Полтавщині оштрафували держслужбовця

На Полтавщині оштрафували держслужбовця

Посадовця Козельщинської РДА оштрафували за те, що не подав щорічну декларацію про доходи в передбачений законодавством строк.

Завдяки прокуратурі Полтавської області залишено без змін рішення суду щодо притягнення до адміністративної відповідальності, пов’язаної з корупцією держслужбовця Козельщинської РДА.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій Козельщинської РДА, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", не подала щорічну декларацію у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Завдяки прокуратурі вказану особу визнали винною у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу. Апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу держслужбовця, рішення набрало чинності, повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин