Персональна виставка Миколи Грибана

Оцінити майстерність робіт художника прийшли його учні, друзі та колеги. Графічні твори прикрасили виставкову залу Полтавського літературно-меморіального музею ім. Панаса Мирного.

15 робіт, в яких живе душа, прив’язаність та любов до батьківщини. Ось ця персональна виставка Миколи Грибана має назву «Земля Полтавська».

Микола Грибан, художник

- Ці всі роботи об’єднує одна спільна тематика. Це зв’язок понять таких, як людина, земля, праця.

Працював автор над колекцією картин не один місяць. За основу робіт художник взяв історичне та культурне надбання Полтавщини. Це своєрідний зв’язок минулого та сьогодення, розповідає Микола Грибан. Стиль написання обрав теж незвичайний.

Микола Грибан, художник

- Переважає ліногравюра. Є в техніці туш, перо, пензель. Єсть роботи в техніці літографський олівець і туш.

На презентацію завітали учні художника, друзі, колеги. Внесок у творчість автора виставки зробив і його викладач.

Віталій Ханко, мистецтвознавець

- Я так викладав, хоча не малював. Але я їх так заінтригував і дав розуміння, що таке колорит. Що, відповідно, Коля Козак – це Почесний громадянин міста Полонного на Хмельниччині. Коли він це почув, десь через місяць дав таку акварель, що навіть викладачі були здивовані.

Презентацію виставки організували для художника учні та викладачі Полтавського багатопрофільного ліцею №1. У планах Миколи Грибана – і надалі писати картини та викладати учням образотворче мистецтво, щоб ліцеїсти мали можливість розвити свій талант та стати кращими за свого учителя. 

Стрічка новин