Торік на Полтавщині отримали роботу понад 48 тисяч людей

Це на майже три відсотки більше, ніж у 2017-му році. Майже вісім тисяч безробітних пройшли професійне навчання. 

Створення робочих місць, пошук трудових ресурсів, зокрема у сільській місцевості та навчання людей - це пріоритет сьогодні  для Полтавського обласного центру зайнятості. За останні 10 років кількість вакансій на ринку праці була заявлена найбільша. Вона становить понад 72 відсотки.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Протягом п’яти останніх років, область демонструє один із найвищих рівнів легальної зайнятості населення. Це здійснює розрахунок статистика, рівень охоплення соціальним страхуванням населення. За цим показником область займає друге місце в Україні.

Обласна служба зайнятості сьогодні забезпечує легальні трудові відносини між роботодавцем і працівником, як в себе в регіоні, так і за її межами. Ось для прикладу карта трудової міграції Полтавщини. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Це їдуть автобуси, які наймають роботодавці, які підвозять людей. Зверніть увагу: з Пирятина, з Чорнух, з Гребінки, З Оржиці – потік в Київську область.

Протягом минулого року за направленням служби зайнятості пройшли навчання майже вісім тисяч осіб. Більшість з них влаштувалися на роботу за фаховою спеціальністю. Важливу роль відіграла співпраця з ОТГ на Полтавщині. Там були створені міні виробництва та  з’явилися нові робочі місця для людей. Серед завдань на 2019-й рік -розширення бази вакансій, обсягів професійної підготовки, профнавчання безробітних, впровадження рекрутингу та інституту кар’єрного радника.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Це особа, яка в контакті із клієнтом. Вони спільно розробляють план працевлаштування. Тобто узгоджують дії, які потрібні для працевлаштування. З’ясовуються потреби кожної людини.

Впродовж 20 років Полтавщина має найнижчі показники за чисельністю безробітних. Нині на ринку праці понад 3.5 тисячі пропозицій роботи.

Стрічка новин