Новий магазин меблів «Кармен» відкрився навпроти палацу дозвілля «Листопад»

Як запевняють власники, кожен полтавець у магазині знайде щось для себе. До речі, меблі кількох виробників, представлених у салоні «Кармен», прикрашають оселі не однієї вітчизняної та світової «зірки».

Магазин «Кармен» презентує меблі для дому з елементами офісу українського, польського, італійського, китайського виробництва. Своїми клієнтами власники магазину бачать впевнених у собі людей. У салоні представлені меблі як елітного, так і економ-класу.

Привітати магазин із відкриттям приїхали партнери, друзі, колеги, потенційні клієнти, урочисто перерізали стрічку під безсмертну увертюру «Кармен» з опери Бізе.

Магазин «Кармен» представляє меблі зі світовим ім'ям. Італійські «Рігіль-групи» на світовому ринку – багато років. Спальний гарнітур «Епока» – незмінний 70 років. Незмінна і його популярність. У Полтаві «Кармен» – єдиний салон, у якому представлені меблі цієї фірми. Хочете мати такий же інтер'єр, як у братів Кличків, купуйте меблі фірми «Клер». «Кармен» презентує широкий їх вибір. Придбати можна як повне облаштування кімнати, так і один стілець. Краще, звісно, купувати цілий ансамбль, тим паче, що у «Кармен» вам підберуть вишуканий комплект. Можна оформити і кредит, тут всі кращі банки – до послуг клієнтів. Зручне не лише розташування магазину – у центрі міста, навпроти "Листопаду", а й час роботи: з 10-ої до 19-ої.

Стрічка новин