В Оржицькому районі мають привести до ладу дитячі майданчики

В Оржицькому районі мають привести до ладу дитячі майданчики

Планову технічну інвентаризацію та паспортизацію дитячих майданчиків не провели в селищі Лукім'я.

Прокуратура Полтавської області при вивченні стану дотримання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів виявила, що органом місцевого самоврядування не забезпечено проведення планової технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, що розташовані у селищі Лукім’я Оржицького району Полтавської області.

"Зазначена бездіяльність органа місцевого самоврядування негативно впливає на організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель та інженерних споруд, що може призвести до тяжких наслідків або шкоди дітям", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області.

З метою поновлення прав дітей на життя, охорону здоров’я, прокуратура області звернулася до суду з позовними вимогами.

За позовними вимогами прокуратури суд визнав бездіяльність суб’єкта владних повноважень з питань затвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, розташованих у с. Лукім’я. Та зобов’язав Лукімську сільську раду Оржицького району вчинити дії з розроблення та затвердження планів технічної інвентаризації вказаних дитячих майданчиків.

Стрічка новин