Заборгував один, постраждали всі

Мешканцям будинку по вулиці Раїси Кириченко відключили газопостачання. За їх словами, зараз у приміщенні ледь тепліше, ніж надворі. Температура впала до 10 градусів тепла. Чому так сталося, з'ясовувала Юлія Хаврель.

У будинку за адресою вулиця Раїси Кириченко, 49 проживає вісім родин. Більшість з них – пенсіонери, люди з інвалідністю та малі діти. Всі вони залишились без тепла. 

Петро Самохатко, мешканець будинку 

- Відключали сусіду газ, а заразом відрізали усім. Це сусід. Він виїхав в Ізраїль. Він тепер себе чудово відчуває в Ізраїлі, а нам тепер що робити?

За словами мешканців будинку, жодних попереджень про відключення газопостачання до них не надходило. Крім цього, тепер, аби підключити його знову, треба викласти чималеньку суму. 

Петро Самохатько, мешканець будинку 

- За пічника гроші дай, за те, що вони будуть приєднувати, гроші також дай. Треба визвать пічника, який провірить тяги по всіх домах. Тоді приїдуть спеціалісти, яким також треба заплатити. Провірять усі прибори, які в нас у кожного є. Законні, незаконні, робочі, неробочі. Також за все це треба платити. Провірять, в кого є борги, в кого немає боргів. І тоді будуть тільки вирішувати: підключать нас, чи не підключати. Так вибачте, а чого потрібно страждати усім?

Раніше всі питання мешканці будинку вирішували у відділенні «Полтавагаз» по вулиці Сінній, 38 А. За роз'ясненнями ми направились саме туди. Проте, нам були не раді. 

- Ніхто знімати нічого не буде. Чого ви мене знімаєте? Не треба мене знімати. Я виконую наказ керівника.

Охоронець порадив нам звернутись до Головного управління ПАТ «Полтавагаз» по вулиці Козака, 2А. Тут далі охоронця ми також не пройшли. Проте, поспілкувались телефоном з їхнім начальником охорони. 

- Така ситуація, прес-секретар зараз виїхала за межі Полтави. Я не знав про це. Я з нею зв'язувався з цього приводу, давайте інформаційний запит, і буде все нормально.

А поки ми чекаємо на відповідь з «Полтавагаз», люди продовжують потерпати від холоду.

Стрічка новин